Успіхи наших студентів

Успіхи наших студентів

Майбутнє будь-якої держави суттєво залежить від рівня науково-освітнього потенціалу її студентської молоді, відтак, ефективна молодіжна політика виступає одним з ключових завдань на усіх рівнях управління освітою – від загальнодержавного до рівня окремих закладів вищої освіти. Студенти та викладачі Запорізького національного університету завжди стоять в авангарді розвитку сучасної наукової думки, впровадження передових напрацювань вітчизняних та зарубіжних науково-дослідних шкіл. Одним з важливих напрямків наукової діяльності ЗНУ (далее…)

Е-LEARNING НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ: ВИКЛИКИ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Успішність сучасної освіти визначається, передусім, гнучким реагуванням на постійно мінливі умови. Так сталося, що ми переживаємо непрості часи, які все частіше називають зі зрозумілих причин кризовими. Етимологічно слово «криза» походить від давньогрецької і означає «визначати, вибирати». Мудрі китайці зазначене поняття передають двома ієрогліфами – «небезпека» і «можливість, очищення, відмова від старого і формування нового». Це — поворотний пункт, стан, при якому існуючі засоби досягнення цілей стають неадекватними, в результаті чого виникають непередбачувані ситуації. Нові завдання на новому етапі вимагають нових знань, умінь і навичок. Відтак, немає нічого дивного в тому, що колектив факультету менеджменту прийняв цей виклик дієво. Розбудова стратегії...
Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції  «ПІДПРИЄМНИЦТВО В АГРАРНІЙ СФЕРІ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЕФЕКТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції «ПІДПРИЄМНИЦТВО В АГРАРНІЙ СФЕРІ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЕФЕКТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Посилання на матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції: ЧАСТИНА І  ЧАСТИНА ІІ  Відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній галузі: глобальні виклики та ефективний менеджмент», яка була організована та проведена кафедрою підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках роботи спеціалізованого виставкового заходу «АГРОТЕХСЕРВІС» Запорізької торгово-промислової палати. (далее…)
Захист кваліфікаційних робіт магістрів 2020

Захист кваліфікаційних робіт магістрів 2020

    На кафедрі підприємництва, менеджменту організацій та логістики проведено захист кваліфікаційних робіт магістрів. Протягом трьох днів студенти денної та заочної форми навчань підтвердили високий рівень здобутих в університеті знань та успішно захистили свої магістерські роботи. Теми наукових досліджень є надзвичайно актуальними, бо предметом досліджень були не тільки теоретичні засади основ менеджменту, а й діяльність конкретних підприємств нашого регіону. Як зазначив Голова ДЕК, начальник інспекції з благоустрою Запорізької міської ради Лисенко В.В., висновки, які зробили студенти можуть бути імплементовані за для розвитку економічного потенціалу Запоріжжя та області. Цього року, як і завжди до роботи ДЕК були залучені стейк холдери, а...