Вручення дипломів магістрів випускникам факультету менеджменту Запорізького національного університету

На факультеті менеджменту Запорізького національного університету відбулось урочисте вручення дипломів випускникам магістратури. Цього року 92 випускники факультету отримали дипломи магістрів за спеціальностями: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій», «Логістика», «Бізнес-адміністрування», з них 16 — дипломи з відзнакою. Це був 20 ювілейний випуск магістрів на факультеті вишу і факультету.

Зокрема, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук звернувся, в першу чергу, до викладачів і батьків студентів, присутніх у залі. Він зауважив, що саме завдяки їхнім спільним зусиллям за роки навчання у найбільшому університеті півдня України студенти стали більш освіченими, зрілими, перетворилися на кваліфікованих фахівців. Самим випускникам Геннадій Миколайович побажав самореалізації, енергійності, професійних успіхів, а також завжди пам’ятати своїх викладачів і однокурсників. Крім того, він вручив випускникам грамоти за підписом ректора за активну громадську позицію, активну участь у житті факультету, відповідальне ставлення до навчання.

 

Привітала випускників зі святом і декан факультету менеджменту ЗНУ Ірина Шавкун, зазначивши, що роки навчання на факультеті менеджменту ЗНУ – це чудова школа життя, роки становлення фахівця-професіонала, творчості, нових пошуків та нових вірних друзів.

Зокрема, це свято — це результат спільної самовідданої, чесної, професійної і двосторонньої праці викладачів і самих випускників. Ірина Григорівна побажала усім дипломованим магістрам  професійних і особистих успіхів у дорослому житті та висловила впевненість, що вони стануть гідними членами єдиної родини випускників ЗНУ і продовжувачами добрих традицій вишу.

Із вітаннями та побажаннями міцного здоров’я та успіхів у  кар’єрному зростанні звернулися до випускників їхні викладачі, а саме: завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов, завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна, доценти кафедр факультету Світлана Маркова, Віктор Шишкін. 

Вони висловили сподівання, що дипломовані випускники факультету пронесуть найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя,  не забудуть  рідний факультет та будуть гордо нести звання випускників факультету менеджменту Запорізького національного університету.

Посилання:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=46057&lang=ukr&news_code=vipusknikam-magistram-fakultetu-menedzhmentu-urochisto-vruchili-diplomi

 

 

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *