Учні Запорізької ЗОШ № 88 відвідали профорієнтаційний захід на факультеті менеджменту

Напередодні весни 2019 до Запорізького національного університету завітали учні Запорізької ЗОШ № 88 в рамках проведення профорієнтаційної роботи факультетом менеджменту. Учнів та представників педагогічного колективу школи, з якою на факультеті підтримується давня та плідна співпраця,  гостинно привітали доцент кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Оксана Онищенко, яка є випускницею школи, та заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи Андрій Кургузов. Представники вузу ознайомили майбутніх абітурієнтів із особливостями навчання на спеціальностях факультету та інформацією про ЗНО 2019.

Крім того, учні із захопленням долучилися до участі у фотоконкурсі «Краще фото випускного класу», який проводиться за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ. До участі у фотоконкурсі учні підійшли із максимальною відповідальністю: підготували плакати та концептуальні постановки, адже кожного року ряди студентів факультету менеджменту поповнюються випускниками школи, серед яких необхідно відзначити кращих студентів факультету: Анастасію Герасименко, Владиславу Вернер, Владислава Рижкова, Андрія Гончара, Іллю Журавльова, Євгена Чайку та інших.

Наприкінці зустрічі учні отримали інформаційні матеріали про університет, його видатних випускників та отримали запрошення завітати на День відкритих дверей 14 квітня 2019.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *