УСПІХИ СТУДЕНТІВ – МЕНЕДЖЕРІВ  НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

 

З метою виявлення та розвитку обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах Міністерство освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.
Конкурс проводиться у два тури: перший тур — у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівнів акредитації — з жовтня 2019 року по січень 2020 року, другий тур — у вищих навчальних закладах, визначених як базові, у лютому-квітні 2020 року.

На початку навчального року, декілька студентів  другого та третього  курсів  ОП «Менеджмент організацій»  виявили бажання взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Для них досвід участі в такого роду заходах був дещо новим. Після того, як їх роботи успішно пройшли до фінального етапу захисту робіт наступила невизначеність щодо того, яким чином відбуватиметься подальша робота конкурсу у зв’язку з запровадженням в нашій країні карантину та забороною масових заходів.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форми власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 р. перші етапи ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт було проведено у дистанційному форматі. Галузеві конкурсні комісії у дистанційному режимі на підставі рецензій і перевірки на наявність ознак академічного плагіату приймали  рішення щодо визначення наукових робіт, автори яких претендують на нагородження дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня.

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Менеджмент організацій», що відбувся у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана студент 3 курсу Михайло Філіппов ОП «Менеджмент організацій» за наукову роботу на тему: «Екологічний податок в системі екологічного менеджменту  металургійного підприємства». Науковий керівник професор нагороджений  дипломом ІІІ ступеня (керівник: д.е.н,,  професор, завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Бухаріна Людмила).

Також, студентка 2 курсу ОП «Менеджмент організацій» Красноплахта Євгенія  отримала диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», який проходив у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського (керівники: професор Горошкова Лідія та Хлобистов Євген).

Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики та факультет менеджменту  пишається  студентками-переможницями та їх науковими керівниками!

 

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо не зупинятись на досягнутому!

© Керівник наукового напряму кафедри ПМОіЛ,

професор Наталія Гуржій

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *