Співпраця з роботодавцями триває: круглий стіл з ТОВ «Сильпо-фуд»

Карантин не привід байдикувати! Це – можливість для отримання нових знань та втілення інноваційних ідей!

19 травня 2020 року кафедрою підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету спільно з ТОВ «Сільпо-фуд» проведено круглий стіл (on-line) на тему: «Нові можливості для розвитку в умовах обмежень: міф чи реальність?».

За допомогою інформаційних технологій до круглого столу мали змогу долучитися більше п’ятдесяти учасників, в тому числі студенти, які в умовах карантину змушені перебувати вдома в рідних містах нашої та сусідніх областей.

Головними спікерами заходу стали заступник директора з операційної діяльності ТОВ «Сільпо-фуд» – Олена Сергіївна Коваленко, НR-директор регіону Схід – Ольга Сергіївна Ядчишина та менеджер з персоналу ТОВ «Сільпо-фуд» – Галина Іванченко.

Спікери поділились безцінним практичним досвідом розробки і впровадження інноваційних ідей щодо актуальних механізмів адаптації величезної мережі супермаркетів ТОВ «Сільпо-фуд» до вимог карантинних обмежень. Представниками торгової мережі презентовані унікальні «підприємницько-карантинні» підходи в організації торгівлі, а саме: нові види сервісів, нові види комунікацій з клієнтами, нові види мотивації співробітників, удосконалені логістичні рішення. Окрема увага дискусії була сфокусована на питанні забезпечення заходів безпеки для гостей та співробітників мережі.  Швидке реагування та імплементація інновацій від ТОВ «Сільпо-фуд» наочно продемонструвала студентам, що теоретичні засади економіки, концепції менеджменту, маркетингу та логістики які вони вивчають в університеті запроваджуються в реальних умовах ведення підприємницької діяльності та  адаптації бізнесового середовища до непередбачуваних умов зовнішнього середовища.

Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики пишається багаторічною плідною співпрацею з потенційними роботодавцями регіону та стейкхолдерами університету, яка допомагає постійно оновлювати та адаптувати до сучасних вимог зміст освітніх програм та тримати в тонусі академічне середовище.

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *