У ЗНУ триває реалізація україно-польського проєкту «Hear my voice»

Саме зараз кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) спільно з Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży, Development and Initiative NGO та Strefa Inspiracji i Rozwoju реалізовує міжнародний українсько-польський проєкт «Hear my voice» («Почуй мій голос»). Кожного дня – з 9 по 18 вересня – у його рамках проходять онлайн та офлайн заходи, під час яких між учасниками відбувається  обмін інформацією, вебінари, воркшопи та інші креативні заходи. В них беруть участь студенти та викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема факультету менеджменту. 

Нагадаємо, що в перший день команди познайомились між собою та презентували свої країни один одному. Надалі, до 18 вересня, триває онлайн-обмін на тему інклюзивного театру. Кожного дня учасники вебінарів спілкуються із польськими учасниками та проводять роботу в національній команді офлайн у Запоріжжі.

Окрім здобуття нової інформації, під час таких зустрічей представники обох сторін мають чудову нагоду знайти нових друзів, провести час з користю та прокачати свою англійську, адже саме нею спілкуються учасники проєкту.

Другого дня відбулися воркшопи з мови жестів, театральні студії та презентація талантів учасників. Третій день міжнародного проєкту був, на думку учасників особливо продуктивним, адже вони взяли участь у брейнштормі у складі національній команди. Зустріч проходила на галявині біля 6 корпусу Запорізького національного університету. Наступні дні також разом працювали над планом майбутньої вистави. За цей час створили та узгодили сценарій, залучили до його реалізації таланти учасників команди. Наразі викладачі кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики разом з креативною молоддю готують цікаву виставу, яку незабаром представлятимуть публічно.

На жаль, онлайн фото-обмін «The A-Z of Pinhole» було перенесено: він відбудеться 21-30 вересня вже у м. Дніпро. Ознайомитися з умовами проведення заходу та подати заявку можна за наступним посиланням: https://forms.gle/2NiAGKJXkmR9LVm99

Цікаві зустрічі тривають й надалі: https://forms.gle/cHdsrUtAvwdAJhr39 . Насамкінець  учасники отримають міжнародний сертифікат. Крім того, активні учасники проєкту зможуть взяти участь в Erasmus+ проєкті на вибір без конкурсу від ГО «Development and Initiative» після карантину.

Участь в проєкті є безкоштовною. Поки тривають заходи, на будь-якому етапі даного поєкту до нього можуть приєднуватися нові учасники. Отже поспішіть це зробити, шановні студенти! Деталі: https://www.facebook.com/developmentngo/

@Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży

@ZNU, Zaporizhzhia National University

@Development and Initiative

@Strefa Inspiracji i Rozwoju

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *