Профорієнтація, нові виклики дистанційної роботи!

В рамках профорієнтаційної роботи 12 лютого проведено дистанційну зустріч з учнями 10-11 класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №51 та представниками кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету за допомогою платформи ZOOM.

Завідувач кафедри ПМОіЛ професор Бухаріна Людмила Михайлівна та співробітники кафедри доцент Шишкін Віктор Олександрович і доцент Лисенко Марина Олександрівна розповіли про освітні програми кафедри, особливості організації освітнього процесу, навчання та практично-професійну підготовку студентів. Використовуючи інноваційно інформаційні методи, викладачі зробили презентацію університету, навчили користуватися сайтом приймальної комісії ЗНУ, розповіли про цікаве та динамічне студентське життя.

Професор Людмила Михайлівна зробила акцент на критерії правильного вибору майбутньої професії, зацікавивши учнів саме успішною кар’єрою в галузі туризму, агробізнесу та підприємництва. Професор відмітила серйозну матеріально-технічну базу кафедри та викладачів-практиків, які в першу чергу забезпечують комплексний практичний підхід до навчання. Також студенти були зацікавлені майбутнім працевлаштуванням, яке кафедра забезпечую за рахунок тісної співпраці зі стейкхолдерами освітніх програм.

Викладачі яскраво та інформативно відповіли на всі запитання учнів у кінці заходу.

Всіх присутніх учнів запросили на день відкритих дверей.

Висловлюємо окрему подяку за організацію і підтримку проведеного профорієнтаційного заходу директору ЗОШ №51 Балдук Оксані Григорівні!

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *