Безпека споживання з фахової точки зору

HACCP! Саме на цю актуальну тему сьогодні дискутували на факультеті менеджменту з партнерами та стейкхолдерами. На факультеті відбувся он-лайн вебінар «Впровадження HACCP в мережі». Головним спікером заходу був Максим Барабуха – керівник департаменту якості холдингу Fozzy Group.

Посилення карантину не впливає на ефективний освітній процес! На сьогоднішньому онлайн вебінарі були присутні 154 учасники, більшість яких, це студенти факультету менеджменту Запорізького національного університету та викладачі кафедри підприємництва, менеджменту організації та логістики, а також представники Приазовського державного технічного університету, а саме викладачі та студенти кафедри економічної теорії та підприємництва ПДТУ.

Учасники вебінару опановували доволі складну, але надзвичайно актуальну тему, що стосується стандартів управління безпечністю харчових продуктів. Це концепція, що передбачає ідентифікацію, оцінку та управління небезпечними чинниками, які суттєво впливають на безпеку продукцію (HACCP). Ця тема настільки багатовимірна та різноаспектна, що присутня в багатьох освітніх компонентах  та вивчається в різних обсягах на всіх освітніх програмах спеціальностей Менеджмент та Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Крім того, безпека споживання є складовою глобальної цілі сталого розвитку «Відповідальне споживання», в цьому контексті тема вебінару набуває ще більшої вагомості.

Спікер заходу — Максим Барабуха детально, фахово і, одночасно, цікаво та доступно презентував досвід впровадження системи HACCP в мережах холдингу  Fozzy Group.

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за високий організацію заходу, НR-директору регіону Схід – Ользі Ядчишиній та менеджеру з персоналу ТОВ «Сільпо-фуд» – Галині Іванченко.

Як зазначила координатор зустрічі, завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організації та логістики, професор Людмила Бухаріна: «Доповнення процесу навчання досвідом фахівців-практиків є важливим чинником якості університетської освіти.  Плідна взаємодія та колаборація тривають. Далі буде!»

 

 

 

 

 

Факультет менеджменту  ЗНУ

 

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *