Дебати МОиЛ

Дебати МОиЛ

На передодні травневих свят у рамках профорієнтаційної роботи дебатний клуб факультету менеджменту провів своє виїзне засідання у Запорізькому загальному навчально-виховному комплексі №106 м.Запоріжжя.

Вибір місця проведення заходу був невипадковий, тому що творчий колектив 10-А класу та Щеглов Андрій учень 10 класу ЗЗБНВК №106 стали лауреатами конкурсу «Бізнес-ініціатива» серед учнів 9-10 класів, який проводився у квітні 2015 року Центром інноваційного підприємництва та місцевого розвитку «МОЯ СПРАВА», що функціонує на факультеті менеджменту. Метою проведення конкурсу є розвиток підприємницької ініціативи серед молоді.

Учасників заходу привітала в.о.зав. кафедри менеджменту організацій та логістики, д.е.н., професор Людмила Бухаріна, яка зазначила, що «Активізація учнівської молоді та підвищення рівня її бізнес-освіти сприяє формуванню активної життєвої позиції, що в свою чергу позитивно впливає на розвиток Запорізького регіону та країни в цілому».

З вітальними словами також звернулися к.е.н., ст.викладач кафедри менеджменту організацій та логістики Артем Сучков та здобувач кафедри менеджменту організацій та логістики Катерина Тарабан.

Після привітання відбулося урочисте нагородження лауреатів дипломами та подарунками. Подякою за активну участь у підготовці до конкурсу відзначено Олену Скачкову, вчителя з економіки ЗЗБНВК №106.

Кульмінацією заходу стали дебати студентів першокурсників факультету менеджменту. Обрана тема дебатів: «Можливості фінансування власної справи» є логічним продовженням просвітницької роботи щодо розвитку підприємницької ініціативи серед молоді, яку проводить Центр «МОЯ СПРАВА». Дебатери продемонстрували вміння аргументувати  та доводити власну позицію.

Дискусія відбувалася щодо використання власних коштів або залучення інвестицій та інші можливості фандрайзингу для забезпечення фінансування та реалізації власної бізнес-ідеї. Суддями дебатів виступили учні 10-11 класів ЗЗБНВК №106, які також були залучені до дебатів.

Особливими ораторськими здібностями відзначилися студенти Павловський Михайло, Потапов Андрій та Хлуднєв Владислав.

Всі учасники дебатів залишилися з приємними враженнями від спілкування, з новими знаннями та цікавими ідеями, також було наголошено на ефективності такої освітньої технології як дебати.

У майбутньому плануються наступні виїзні засідання дебатного клубу факультету менеджменту та нагородження інших лауреатів конкурсу «Бізнес-ініціатива».

 

 

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *