Зайнятість та підприємницькі ініціативи молоді – запорука економічного зростання держави

Зайнятість та підприємницькі ініціативи молоді – запорука економічного зростання держави

12.02.2015року за ініціативи студентів й підтримки викладачів було проведено Круглий стіл щодо створення Центру молодіжного підприємництва на факультеті менеджменту.

У заході взяли участь активні студенти 1-4 курсів факультету менеджменту, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту організацій та логістики Бухаріна Людмила Михайлівна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри менеджменту організацій та логістики Сучков Артем Вадимович та здобувач кафедри менеджменту організацій та логістики Тарабан Катерина Сергіївна.

2На початку заходу д.е.н., професор Бухаріна Л.М. зазначила, що «…розвиток малого бізнесу в Україні є одним із вирішальних чинників, який дозволить сприяти економічному розвитку держави та самозайнятості населення».

 

У ході обговорення ініціативи створення Центру к.е.н., ст. викладач Артем Сучков розповів студентам про свій власний досвід підприємницької діяльності зі студентських часів, що викликало ще більшу зацікавленість та підсилило мотивування студентів у створені Центру.

Під час засідання було прийнято позитивне рішення щодо створення Центру, була визначена назва «Центр інноваційного підприємництва та місцевого розвитку «МОЯ СПРАВА» та  місія центру – підтримка соціально-економічного зростання регіону шляхом сприяння розвитку підприємництва та інновацій серед молоді,  вдосконалення процесів демократизації та євроінтеграції, розвиток людського капіталу та бізнес-навичок, розвиток малого бізнесу в Україні.

Основними завданнями Центру визначено сприяння активній молоді у започаткуванні підприємницької діяльності та надавання послуг бізнес-освіти на громадських засадах.

3

В подальшому планується налагодити співпрацю Центру з органами самоврядування, бізнес-структурами та неурядовими організаціями щодо розвитку підприємницьких навичок у молоді, розширення правової свідомості молоді у питаннях провадження економічної діяльності. Побажаємо втілити цікаву ідею в реальний проект!

 

 

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *