Студентів-першокурсників запрошують 31 серпня на Фестиваль молоді в ЗНУ

Тридцять першого серпня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться Фестиваль молоді, організований для студентів-першокурсників вишу та Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Це масштабне святкове дійство його організатори й учасники – представники керівництва вишу, факультетів і структурних підрозділів і студактиву – приурочили до Міжнародного дня знань і до початку нового, 2021/2022, навчального року.

Святкові заходи відбудуться на Студентській площі (між навчальними корпусами №№ 2 і 6) та на площі перед спортивно-оздоровчим корпусом. Уже о 8.00 цього дня свято розпочнеться музичним супроводом біля навчальних корпусів №№ 1, 3. 5, 8 та біля спортивно-оздоровчого комплексу.
Надалі захід проходитиме за таким розкладом:
8.15 – зустріч студентів-першокурсників;
8.20 – початок розважальної частини;
9.30 – початок офіційної частини;
10.20 – знайомство з факультетами, викладачами й студентами-активістами факультетів в аудиторіях;
12.00 – екскурсія студмістечком Запорізького національного університету.
Крім захопливої концертної програми, підготовленої представниками центру культури вишу, й привітань від керівництва вишу та почесних гостей свята на його учасників – студентів першого курсу – чекає знайомство з локаціями відділу міжнародних зв’язків, центру вивчення іноземних мов, Школи Конфуція з вивчення китайської мови, наукової бібліотеки університету, відділу виховної роботи та студентської ради. Тут вчорашні абітурієнти дізнаються про діяльність структурних підрозділів вишу й отримають змогу ознайомитися з можливостями, які відкриваються для саморозвитку й розкриття талантів перед студентами ЗНУ.
Запрошуємо всіх охочих приєднатися до Фестивалю молоді в Запорізькому національному університеті!

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *