Фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін

Сьогодні у дистанційному форматі пройшов фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін, який відбувається в рамках V Міжнародного екологічного форуму ЕКО ФОРУМ-2021!

Поважних гостей, членів журі, наукових керівників, учасників та організаторів конкурсу об’єднала спільна мета: сприяння сталому розвитку, забезпечення екологічно відповідального ставлення до навколишнього природного середовища, впровадження локальних ініціатив у контексті Європейського зеленого курсу.

Голова журі, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук привітав учасників фінального етапу, які сьогодні захищали свої проєкти. Він зазначив, що учасники локально, поки що на рівні студентських проєктів, взяли на себе сміливість відповідати на глобальний виклик, що стоїть перед суспільством.

Подія викликала велику зацікавленість щодо участі серед студентів та науковців, які за їх відгуками із задоволенням прийняли участь у нашому конкурсі. Організаційний комітет отримав 57 проєктів, з різних куточків України, географія походження проєктів вражає: Київ, Львів, Житомир, Тернопіль, Полтава, Харків, Херсон, Кременчуг, Миколаїв, Запоріжжя.

До участі у фінальному етапі членами журі конкурсу було рекомендовано 28 проєктів, які мали вагому практичну складову. Захист проєктів відбувся на платформі ZOOM. До роботи над оцінюванням якості представлених робіт були залучені експерти різних науково-практичних галузей, а саме екологи, економісти, енергетики. Щира подяка членам журі, які об’єктивно оцінювали проєкти та ставили цікаві питання учасникам.

Всі учасники фінального етапу конкурсу були нагороджені грамотами та дипломами, які будуть надіслані на адреси ВНЗ до кінця вересня. Дякуємо всім учасникам за цікаві презентації, активний обмін думками та ідеями, пошук реальних шляхів збереження довкілля рідного міста, країни, планети!

Організаційний комітет конкурсу висловлює подяку за всебічну підтримку та абсолютне сприяння проректору з наукової роботи Запорізького національного університету, професору, Голові журі Всеукраїнського конкурсу проектів Геннадію Васильчуку.

Дякуємо нашим партнерам, без яких організаційна підготовка і проведення конкурсу були б неможливі, а саме Запорізькій торгово-промисловій палаті, і, особисто Віце-президенту торгово-промислової палати, професору Дмитру Антонюку.

Окрема подяка колективу кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету за ефективну організацію та проведення конкурсу!

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *