Студенти факультету менеджменту посіли призові місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

15 квітня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на економічному факультеті відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Менеджмент».

Серед 195 студентських робіт присвячених науково — практичним  проблемам менеджменту, тільки 49 робіт було рекомендовано  Галузевою комісією конкурсу  до участі  у  ІІ  фінальному етапі. Серед  рекомендованих було дві роботи студентів факультету менеджменту ЗНУ, що знайшло схвалення та відзнаку у членів журі під час роботи конференції присвяченій ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Менеджмент» також було відзначено ораторський хист та аргументована позиція наших молодих науковців.

У результаті захисту своїх наукових здобутків Дипломом ІІ ступеня був нагороджений магістр спеціальності «Логістика» Ярослав Шрамко за наукову роботу «Оцінка логістичного потенціалу Командитного Товариства «ЗЗВА» (науковий керівник д.е.н., професор кафедри менеджменту організацій та логістики Наталія Гуржій) та Дипломом ІІІ ступеня була нагороджена студентка 5 курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Ганна Юрцева за наукову роботу «Формування та реалізація інноваційного потенціалу металургійного підприємства» (науковий керівник д.е.н., в.о. завідувача кафедри менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна).

Бажаємо студентам нових досягнень у науковій сфері, а науковим керівникам творчої наснаги та талановитих студентів!

 

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *