Cемінар на тему «Кар’єра. Крок на зустріч».

Cемінар на тему «Кар’єра. Крок на зустріч».

В рамках роботи ГО «Центр інноваційного підприємництва та місцевого розвитку «Моя справа», що діє на факультеті менеджменту  24.09.2015р. відбувся семінар на тему «Кар’єра. Крок на зустріч».

Центром «Моя справа» заплановано  серію семінарів-практикумів з метою поєднання теоретичних знань студентів з практикорієнтованим досвідом представників  провідних підприємств Запорізького регіону.

На першу зустріч завітав провідний інженер з оцінку та розвитку персоналу і підготовки кадрів ТОВ «ЗТМК» Пироженко Олексій Олегович.

Модератором заходу виступила зав.кафедри менеджменту організацій та логістики, д.е.н., професор Бухаріна Людмила Михайлівна.

Під час зустрічі було акцентовано увагу на  затребуваності спеціалістів з менеджменту  у виробничій сфері та на важливості розуміння проблематики саморозвитку та самовдосконалення  особистості протягом життя.

Під час презентації доповіді виникав інтерактивний обмін думками, що сприяло позитивній та невимушеній атмосфері  в аудиторії.

Також студентів цікавили питання про особливості підготовки до інтерв’ю або співбесіди з роботодавцем, на що були отримані компетентні відповіді від фахівця.

Враховуючи зацікавленість студентів,  було вирішено у подальшому організувати  workshop «Інтерв’ю з роботодавцем».

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *