Навчаємо лідерів!

Навчаємо лідерів!

Факультет менеджменту провів профорієнтаційну роботу серед учнів випускних класів.

На початку навчального року факультет менеджменту запланував здійснити декілька виїзних профорієнтаційних заходів у школи Запоріжжя. Під час таких виїздів відбувається формування у старшокласників установки на власну активність,ознайомлення зі світом професій, кон’юнктурою ринку праці, правилами вибору професії.

11 листопада 2015 року у рамках профорієнтаційних заходів кафедри менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту ЗНУ відбулася зустріч студентів 2 курсу спеціальності «Логістика» та учнів Запорізької гімназії №50. До школярів завітали Аліна Андрієнко, Михайло Павловський, Даніїл Осипенко.

Координатором зустрічі виступив доцент кафедри менеджменту організацій та логістики, к.е.н. Віктор Шишкін.

Під час заходу учнів ознайомили із переліком спеціальностей, за якими вони можуть навчатися на факультеті менеджменту. Студенти другого курсу факультету із захопленням розповіли учням випускних класів та їхнім вчителям про рідний факультет, продемонстрували майбутнім абітурієнтам за допомогою мультимедійної презентації, що означає бути менеджером організацій та логістом. Крім того, студенти показали у форматі гри, як приймати рішення та виходити «за рамки» мислення.

Учні щиро аплодували гостям і дякували за те, що профорієнтаційний захід відбувся саме у творчому форматі,а не у вигляді сухих доповідей і невиразних цифр.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *