У виші визначили заохочувальних стипендіатів металургкомбінату

У виші визначили заохочувальних стипендіатів металургкомбінату

Традиційно у число стипендіатів, які отримуватимуть додаткові заохочувальні стипендії від металургійного комбінату «Запоріжсталь» входять студенти Запорізького національного університету. За результатами засідання експертної комісії, яке відбулося п’ятнадцятого червня, були обрані троє студентів – представники факультетів економічного, менеджменту та юридичного – Інна Згуровська, Аліна Карамушко і Микита Жуков.
Основним завданням конкурсу є стимулювання інтелектуальної та суспільної активності студентської молоді, бажання отримувати професійні навички та формувати активну життєву позицію, що спрямована на розвиток рідного краю.
У засіданні експертної комісії з призначення стипендіальних виплат цього разу взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко та фахівець відділу Вікторія Зінченко, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць і заступник декана з виховної роботи Кирило Алімов, заступник декана економічного факультету Вікторія Сьомченко, доцент кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Артем Сучков, представник студентської ради ЗНУ Марія Пересипко, інженер з підготовки кадрів відділу розвитку персоналу ВАТ «Запоріжсталь» Олексій Івченко та інші.
Комісія по черзі розглянула кандидатури семи претендентів – з числа кращих студентів ЗНУ – на призначення іменних стипендій від МК «Запоріжсталь». У номінації «Облік і аудит» були представлені студенти бакалаврату економічного факультету Вікторія Калінчук, Інна Згуровська та Аліна Грінченко, у номінації «Логістика» від факультету менеджменту виступили студенти-бакалаври Аліна Андрієнко та Аліна Карамушко, а також від юридичного факультету – у номінації «Правознавство» – студенти першого року магістратури Іван Бронецький та Микита Жуков. Усі вони є відмінниками навчання (середній бал – не нижче 4,9), молодими науковцями та активними учасниками студентського й громадського життя. Під час засідання кожен із них по черзі презентував себе та свою діяльність, а потім відповідав на запитання представників комісії, за якими й були визначені стипендіати. Йшлося не тільки про досягнення студентів, а також про їхні особисті якості й творчі здібності, бажання та перспективи фахового розвитку, а ще про їх бачення майбутнього Запорізького металургійного комбінату «Запоріжсталь» і той внесок, який вони як потенційні майбутні співробітники хочуть і можуть здійснити під час роботи на комбінаті – задля його зростання і загалом розвитку вітчизняної економіки.
Переможці конкурсного відбору – Інна Згуровська, Аліна Карамушко і Микита Жуков – протягом другого півріччя 2017 року отримуватимуть стипендію у розмірі 700 гривень. Талановитих та перспективних студентів також запросили пройти виробничу практику саме на «Запоріжсталі», аби набути фахового досвіду у великому колективі, який стрімко розвивається.
Насамкінець засідання представники ЗНУ висловили вдячність керівництву ПАТ «Запоріжсталь» за підтримку фахового розвитку студентської молоді. А усім учасникам конкурсу побажали не зупинятися на досягнутому.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *