Волков

Волков Володимир Петрович

Доктор технічних наук, професор — народився 24 травня 1949 р. у м. Запоріжжя. У 1976 р. з відзнакою закінчив Запорізький машинобудівний інститут. У 1985 р. достроково закінчив аспірантуру при Київському інституті цивільної авіації і захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, а з 1999 р. — доктор технічних наук. Працював доцентом кафедри металорізальних верстатів та інструментів Запорізького машинобудівного інституту, старшим науковим співробітником, а пізніше — заступником директора Інституту механізації тваринництва, віце-президентом Міжнародного благодійного фонду з питань технічної гуманітарної допомоги, заступникомгенерального директора з комерційної роботи спільного Українсько-болгарського підприємства «Інтерсистема» та ін. посадах.

З 2003 р. — професор кафедри галузевого менеджменту ЗНУ, з 2005 р. — проректор ЗНУ, а з 2005 р. — проректор ЗНУ з науково-педагогічної роботи, завкафедри галузевого менеджменту ЗНУ. Має 143 публікації, у тому числі 10 винаходів. Наукова спеціалізація: дослідження організаційно-економічних діфгностичних ознакв управлінні багатофакторними виробничими та сервісними системами на основі концепції логістики. 

Підвищував кваліфіцацію у Таллінській школі менеджерів, Севастопольському інформаційному центрі «Гедеон-інтер», Дніпропетровському національному університеті. Лауреат премії ім. М. Андросова в галузі виробництва, нагорождений медаллю «Изобретатель СРСР», акакдемік Української академії триботехніки.